Java DevOps Engineer - CI/CD Katowice

Sii Sp. z o.o. Oddział w Katowicach

od 7 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.sii.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Java DevOps Engineer
Miejsce pracy: Katowice Zadania:
• Udział w budowaniu i implementacji strategii Continuous Delivery dla rozwijanych aplikacji
• Implementacja narzędzi i programów pozwalających na automatyzacje kroków w ramach procesu Continuous Delivery
• Automatyzacja działań administracyjnych oraz obszaru Continous Integration i Continuous Delivery
• Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
• Projektowanie i wdrażanie zmian optymalizujących procesy aplikacyjne
• Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
• Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących w/w technologie
• Udział w międzynarodowych projektach z klientami wewnętrznymi z wykorzystaniem najnowszych technologi

Oferujemy:
• Udział w międzynarodowym projekcie z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Atrakcyjne warunki pracy, elastyczność oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji)
• Pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników)
• Pakiet medyczny w Medicover (możliwość rozszerzenia go na rodzinę);
• Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich;
• Kursy językowe
• Elastyczne godziny pracy
• Minimum 2000 zł za polecenie kolegi / koleżanki do pracy;
• Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą otrzymujemy liczne nagrody – „Great Place to Work in Poland 2015 & 2016",
• Wiele okazji do spotkań w ramach integracji, grup zainteresowań oraz eventów dla Ciebie i Twoich bliskich

Stawki do ustalenia w zależności od doświadczenia i formy współpracy (UoP lub B2B).

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: [email protected]

Wymagania

Wymagany profil:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, powershell, groovy)
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość narzędzi i praktyk Continuous Delivery i Continuous Integration
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Websphere, JBoss, Tomcat w zakresie administracji
  • Podstawowa znajomość PL/SQL oraz baz danych Oracle w zakresie administracji serwerem BD
  • Znajomość technologii Web Services (SOAP i REST)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawy administracji serwerami Linux i Windows Server
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (dokumentacja)
  • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w Java / Spring oraz znajomość Jenkins, Maven, Gradle, Artifactory, Splunk, narzędzia Nolio

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Integracje
  • Świetna atmosfera
  • Bilety do kina, vouchery do znanych sieci handlowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość zmiany projektu
  • Ubezpieczenie grupowe

O Sii Sp. z o.o. Oddział w Katowicach

Passion for Technology & Power People!
Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce.

Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie ponad 2800 specjalistów. Świadczone przez Sii usługi dają naszym klientom większą elastyczność, dzięki czemu mogą szybciej i efektywniej realizować swoje cele biznesowe. Dbamy o to, aby satysfakcja naszych Klientów, a także pracowników była wyższa niż u konkurencji.