Web Analyst

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Opis oferty

Web Analyst
Miejsce pracy: Łódź
Wynagrodzenie: do negocjacji
Forma współpracy: UoP/B2B Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
- Doskonałą atmosferę pracy
- Elastyczne formy pracy
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Dofinansowania
- Nieograniczone możliwości rozwoju
- Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

Wymagania

Wymagania:
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
- Biegłość w analizie danych, tworzeniu raportów oraz rekomendacji dla klientów
- Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych, e-marketingu, specjalisty SEM lub SEO
- Znajomość zagadnień z zakresu SEO / PPC,
-Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Google Analytics API
-Znajomość zagadnień UX
- Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
-certyfikat Google Analytics, Google Tag Manager
-znajomość Adobe Analytics, Webtreds
-znajomość HTML, Java, PHP - będą dodatkowymi atutami. Obowiązki:
- Analiza danych oraz przygotowanie raportów i wniosków dla witryn internetowych
- Planowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących współczynnik konwersji serwisów internetowych.
-Opracowanie rekomendacji zwiększających efektywność funkcjonowania strony www lub kampanii reklamowych
-Prognozowanie i monitorowanie KPI;
- Analiza zachowań użytkowników strony www, przeprowadzanie testów A/B
- Prowadzenie szkoleń dla Klientów
- Obsługa platform analitycznych