Java Developer

4 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Dla autoryzowanego partnera SAP, firmy który obsługuje elitarnych klientów w Polsce i za granicą poszukuję: Java Developera do młodego wesołego zespołu. Gdzie? Poznań
Ile? 4000-9000 PLN brutto (Umowa o prace)

Oferujemy:

- Dobrą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się firmie
- Motywacyjny system wynagrodzeń związany z efektami pracy
- Opiekę medyczną
- Pakiet sportowy
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi
- Udział w innowacyjnych projektach dla najważniejszych firm w Polsce i za granicą,
- Dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi i metod pracy.

Zapraszam do przesłania aktualnego CV!

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym (studenci ostatniego roku)
- Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
- Znajomość języka angielskiego ( w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej )
- Praktyczna umiejętność programowania w języku JAVA
- Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności

Obowiązki:
- Programowanie w języku JAVA (analiza wymagań i projektowanie aplikacji w oparciu o środowisko J2EE)
- Bezpośrednia współpraca z klientami na wszystkich etapach implementacji projektów
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Praca w grupach projektowych