Specjalista ds. Kluczowych Klientów

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest integrator IT oferujący rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych. Aktualnie poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kluczowych Klientów, która będzie pracować w zespole wdrożeniowym.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami (podstawa plus premia)
-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
-Specjalistyczne szkolenia

Wymagania

Obowiązki:

-Praca w zespole z rozwiązaniami software
-Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych / korporacyjnych oraz nowych projektów
-Prowadzenie projektów sprzedażowych na produkty IT software (usługi online, umowy licencyjne)
-Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
-Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie rozwiązań
-Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych
-Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych
-Pomoc przy wdrażaniu oprogramowania u klientów
-Wsparcie posprzedażne klientów
-Tworzenie długoterminowej strategii IT wspólnie z klientami.

Oczekujemy:

-Min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań informatycznych / teleinformatycznych
-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania do klientów biznesowych / korporacyjnych / instytucjonalnych
-Zainteresowanie branżą IT i znajomość produktów software
-Wiedza z zakresu technologii informatycznych / rozwiązań IT
-Wiedza na temat produktów infrastrukturalnych Microsoft
-Mile widziane szkolenia i certyfikaty z obszaru IT (Microsoft, VMWare, Cisco, Citrix, AWS, Oracle)
-Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
-Praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia prezentacji oraz negocjacji i rozmów handlowych
-Zdolności organizacyjne, zorientowanie na jakość
-Doskonałe umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista
-Znajomość języka angielskiego
-Prawo jazdy kat. B

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!