C# Developer(Wrocław)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest firma zajmująca się wdrożeniami systemów IT dla klientów z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej, która obecnie poszukuje odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko Programisty C#.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Możliwość awansu
-Ciekawą pracę i dostęp do najnowszych technologii branżowych
-Dużą samodzielność w pracy

Wymagania

Obowiązki:

-Tworzenie zaawansowanych systemów video
-Projektowanie i wdrażanie oprogramowania
-Tworzenie dokumentacji projektowej

Oczekujemy:

-Bardzo dobra znajomość C#
-Doświadczenie w tworzeniu od podstaw aplikacji serwerowych w środowisku C#
-Znajomość systemu operacyjnego MS Windows
-Znajomość HTML, XML, protokołów SNMP
-Znajomość TCP/IP (firewalli, routerów), systemów klient-serwer, Web Services, .Net Remoting
-Mile widziana znajomość zagadnień technicznych w zakresie nowoczesnej telekomunikacji i teleinformatyki, doświadczenie w projektach korzystających z baz NoSQL (preferowana Cassandra), znajomość JAVA oraz systemu operacyjnego Linux

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!