Senior Java Developer

PGB Human Resources
  • Kontrakt Umowa

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta - Firmy z branży IT pracującej dla podmiotów z Irlandii - poszukuje osób na stanowisko: Senior Java Developer
z Poznania i okolic (możliwa praca zdalna)

Opis stanowiska:
- praca nad projektem dla klienta z Irlandii,
- wspieranie Klienta w projektowaniu interfejsów, projektach technicznych, mapowaniu danych,
- programowanie oraz budowanie zintegrowanego środowiska dla oprogramowania.

Wymagania

Podstawowe:
- ukończone studia wyższe (licencjat/inżynier) na kierunku Informatyka, Technologia Informacyjna lub pokrewne,
- 5 lat doświadczenia w programowaniu,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Techniczne:
- doświadczenie z telekomunikacją BSS,
- doświadczenie w rozwiązywaniu problemów krytycznych związanych z branżą telekomunikacją, finansami bądź pokrewną,
- doświadczenie w programowaniu w Java Enterprise, XML (np. Java-XML Binding, XSLT, FOP),
- doświadczenie w pracy z narzędziami Maven, Ant oraz narzędziami do kontrolowania wersji (SVN, Git),
- doświadczenie w programowaniu w środowisku Linux/Unix.

Inne:
- doświadczenie w szablonowych strukturach (Smooks, Velocity, Freemarker),
- znajomość Spring framework, Spring Security, Spring Integration. JPA/Hibernate,
- znajomość języków programowania Groovy, Python, Ruby,
- doświadczenie w programowaniu aplikacji, oprogramowań pośredniczących oraz serwerów wiadomości, zwłaszcza Tomcat, Spring Integration i RabbitMq,
- znajomość MySQL, Oracle, SQL.

Oferujemy:
- współpracę na zasadzie B2B,
- możliwość pracy częściowo zdalnej bądź całkowicie zdalnej,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (do 560 PLN/dzień),
- pracę dla zagranicznego Klienta z Irlandii.

Bardzo prosimy o przesyłanie CV w JĘZYKU ANGIELSKIM. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Bardzo prosimy o dołączanie klauzuli do swoich aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).