Programista .NET senior /Warszawa

ExperisIT
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Senior NET Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Numer ref.: 776563

Opis stanowiska:
• Praca przy tworzeniu aplikacji dla 2 milionów użytkowników, generujących dwa miliony odsłon dziennie
• Praca z relacyjnymi bazami danych o wielkości ponad 1 TB
• Praca z najnowszymi technologiami i narzędziami np. Visual Studio 2012, .NET 4.5, Asp.Net MVC 4
• Praktyczne wykorzystanie SQL Integration Services, Reporting Services oraz Analysis Services
• Praca w metodologii SCRUM
• Mentoring oraz koordynowanie pracy innych członków zespołu

Oferta:
• Prywatna opieka zdrowotna, grupowe ubezpieczenia na życie
• Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, B2B itp.)
• Kursy językowe
• Możliwość uzyskania dofinansowania szkoleń i certyfikatów
• Premie za osiągnięte wyniki
• Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera
• Możliwość uczestnictwa w konferencjach
• Bogaty system kafeteryjny

Wymagania

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość .NET, minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego
• Bardzo dobra znajomość technologii webowych, ASP.NET MVC, minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego
• Doświadczenie w pracy z MSSQL
• Bardzo dobra znajomość T-SQL, SQL
• Znajomość wzorców projektowych: IOC, castle windsor
• Znajomość CSS, JavaScript, jQuery, rabbitMQ
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Orientacja na cele biznesowe

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Premia roczna
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Rozwój zawodowy
  • Współpraca międzynarodowa

O ExperisIT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników, a także rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.