To ogłoszenie wygasło w dniu 2016-08-23 15:39.
PGB Human Resources

programista ds. systemów wbudowanych

Język programowania

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla swojego klienta międzynarodowej firmy, zajmującej się produkcją procesorów poszukuje osoby na stanowisko : programista ds. systemów wbudowanych

Opis stanowiska :
-uczestniczenie we wszystkich stadiach rozwoju - od rozwoju koncepcji, projektowania, wdrażania i walidacji, w szerokiej gamie platform i środowisk
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz bonus roczny
-Pracę w międzynarodowym środowisku,
-Pakiet szkoleniowy, możliwość odbywania szkoleń w Londynie
-Prywatna opieka zdrowotna
-Benefity sportowe
-Elastyczne godziny pracy oraz nieformalna kultura organizacyjna
-Bardzo przyjazna atmosfera pracy, nastawienie na współpracę

Wymagania

Wymagania:
-Doświadczenie w językach programowania C i C++
-Znajomość Linuxa
-Podstawowa umiejętność programowania w języku Python
-Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy