PHP DEVELOPER

PGB Human Resources

do 15 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Wrocławski startup tworzący narzędzie informatyczne do trackowania czasu poszukuje:

Z rozwiązań firmy skorzystało już ponad 1000 firm z całego świata, w tym 70% z USA.

Lokalizacja: Wrocław
Widełki:
do 9 000 PLN NETTO przy umowie o pracę
do 15 000 PLN NETTO przy B2B

Spotkanie: bezpośrednio w siedzibie firmy - gdzie będziesz pracować!
Więcej info? Pisz do Justyny [email protected]

Wymagania

Twoje obowiązki:
- Optymalizacją istniejących rozwiązań - refactoring kodu, zbudowanie środowiska TDD
- Realizowaniu nowych funkcjonalności - będziesz osobą odpowiedzialną za ich dostarczanie w terminie
- Zarządzanie czasem i mentoring młodszych programistów PHP Będziesz odpowiedzialny za
- Uptime PHP/PHP-FPM
- Poprawną i optymalną konfigurację PHP/PHP-FPM, MySQL i nginx
- Błędy w aplikacji i ich naprawianie
- Wdrażanie nowych rozwiązań

Co my dajemy?
- nielimitowane urlopy
- startupowa atmosfera
- darmowe obiady dwa razy w tygodniu