Programista Magento - Warszawa

10 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Framework
Inne

Grupa Most Wanted! poszukuje obecnie specjalistów na stanowisko: Programista Magento

Miejsce pracy: Warszawa
NR. REF:PMAG/PT/WAW14

Zadania:
• Projektowanie innowacyjnych funkcjonalności e-commerce.
• Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych.
• Integracje zewnętrznych usług sieciowych / systemów ERP / systemów płatności / innych modułów
• Czuwanie nad jakością dostarczanej pracy.

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z Magento (certyfikowani kandydaci mile widziani)
• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty.
• Doświadczenie w programowaniu PHP, znajomość języka SQL
• Znajomość Zend ewentualnie innej platformy MVC
• Umiejętność testowania kodu, pisania unit-testów
• Otwarta osobowość, umiejętność współpracy w zespole. Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym i entuzjastycznym zespole.
• Dobrze zorganizowane środowisko pracy.
• Praktyczną naukę metodyki Scrum.
• W zależności od Twoich oczekiwań, zatrudnienie stałe lub praca na okres 3-5 miesięcy w celu realizacji konkretnego projektu.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Dodatkowe informacje:
Praca przy projekcie dużej platformy e-commerce w sektorze fashion; forma współpracy - faktura/umowa o pracę; Stawka - ok. 10 000 - 12 000 brutto/miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy kierować aplikacje na adres:
[email protected]