Tester Automatyczny

IT Kontrakt

9 000 - 16 000 zł netto

Język programowania

***kandydaci na różnych poziomach będą akceptowani (junior, regular i senior)***

Obowiązki

  • Projektowanie, pisanie i automatyzacja testów
  • Analiza i tworzenie scenariuszy oraz procedur testowych
  • Przygotowanie dokumentacji testowej
  • Udział w całym cyklu tworzenia oprogramowania
  • Projektowanie nowych prototypów i funkcjonalności
Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze testowania oprogramowania
  • Doświadczenie zawodowe w automatyzacji testów
  • Doświadczenie w testach wydajnościowych
  • Znajomość języka programowania Java
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np.: soapUI, SOATest, JMeter)
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Doświadczenie w XML/XPath
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Praktyczna znajomość metodologii Agile (Scrum)
  • Samodzielność, zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami (Java 8, GIT, narzędziami Continuous Integration)
  • Brak konieczności pracy z legacy code
  • Praca w projekcie nastawionym na rozwój nowych funkcjonalności
  • Możliwość pracy zdalnej – 2 dni w tygodniu
  • Elastyczny model współpracy - umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport oraz ubezpieczenie na życie
  • Możliwość udziału w imprezach integracyjnych (ostatnio: paintball, grill i kręgle)