Programista Java

IT Recruitment - Agencja Doradztwa Personalnego

5 000 - 30 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Dla naszego klienta - jednej z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii, poszukujemy osobę na stanowisko Programista Java

Wymagania

Wymagania:
•    znajomość JAVA/JEE;
•    bardzo dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego;
•    dobra znajomość springa i hibernate;
•    JSF(primefaces), JS, jQuery, ajax.
•    programowanie warstwe;
•    solidne (i praktyczne) podejście do kwestii testów i dokumentacji kodu.
•    Mile widziana będzie znajomość wzorców projektowych oraz innych technologii i bibliotek wspomagających programowanie aplikacji klasy EE. Projekt:
- Ilość użytkowników: 220
- Baza danych: Oracle 11g
- Serwer aplikacji: Weblogic
- Zakres projektu: Budowa systemu klasy ERP obsługującego zakupy,
sprzedaż i przetargi firmy

Zakres obowiązków:
- Współpraca z analitykami celem stworzenia właściwej architektury
- Poznanie funkcjonowania biznesu
- Odpowiedzialność za wytwarzane oprogramowania, wydajność, terminy
realizacji poszczególnych etapów
- Integracja z istniejącym systemem magazynowym