Senior Quality Assurance (QA) Engineer – testy automatyczne

Grupa Most Wanted!
Język programowania

Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych firm międzynarodowych w branży rozrywkowej/medialnej, w wyniku dynamicznego rozwoju i tworzenia nowego zespołu/działu poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

Obowiązki:
• Zapewnienie kompleksowego testowania opracowanych systemów oprogramowania i przestrzeganie specyfikacji systemu;
• Ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem programistów oraz innymi uczestnikami projektu w ramach planowania i organizacji działań;
• Tworzenie, utrzymanie i zwiększenia planów testowych, skryptów testowych wymaganych do wspierania działań na rzecz rozwoju;
• Tworzenie i rozwój testów automatycznych;
• Analiza i tworzenie dokumentacji technicznej,
• Analiza wymagań i tworzenie scenariuszy testów;
• Wykrywanie usterek i weryfikacja poprawek;
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
• Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Tworzenie procesów testowania, usuwania i wdrażanie aplikacji;
• Możliwość tworzenia scenariuszy testowych według wymagań biznesowych, analizę wymagań;
• Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium lub inne, JMeter, Cucumber, SoapUI...)
• Doświadczenie w pracy w Jira / Confluence
• Znajomość języka angielskiego na poziome przynajmniej komunikatywnym Mile widziane:
• Znajomość Java, Groovy lub innego języka
• Znajomość HTML/CSS

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
• Stabilne zatrudnienie w kreatywnym i innowacyjnym środowisku (umowa o pracę lub inna forma współpracy);
• Udział w realizacji międzynarodowych projektów;
• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Pakiet benefitów pracowniczych.