Senior Programista Java - Warszawa

Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework

Dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy: Senior Programista Java
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Współpraca przy wdrożeniu i integracji systemu do obsługi firmy – aktualnie system bilingowy

Wymagania

Wymagania:
- Kilkuletnie (minimum 4-5 lat) doświadczenie w pisaniu i projektowaniu aplikacji na serwery aplikacyjne (w szczególności WebLogic) – warunek konieczny!
- Zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania pojawiąjących się problemów
- Umiejętność optymalizacji kodu Java
- Zaawansowana znajomość Java 1.6, Hibernate, JUnit, JavaScript, Jsp i przetwarzania XML
- Znajomość SQL (w szczególności dla środowiska Oracle) oraz swobodne posługiwanie się narzędziami: Eclipse, Mercurial, Redmine, Jenkins
- Podstawy administracji systemem Linux Dodatkowym atutem będzie znajomość:
- „Oracle Utilities Application Framework" w wersji 2.4
- systemu bilingowego „Oracle Utilities Customer Care and Billing".

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów
- Szkolenia
- Pracę przy dużym i ciekawym projekcie

CV prześlij na adres: [email protected] (+48 606 102 566) Jeżeli masz pytania – napisz lub zadzwoń!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna