Starszy tester QA w dziale automatyzacji

Grid Dynamics sp. z o.o.

If you are aspired with completeness, coverage, robustness and performance of automated testing pipelines – join our QA team. As a QA Automation Engineer, you will ensure quality of applications and services developed by IT department of more than 1000 and work with cutting edge technologies in automated testing.

Starszy tester QA
w dziale automatyzacji

Obowiązki:

  • Analizowanie wymagań biznesowych i technicznych
  • Sprawdzanie wymagań funkcjonalnych
  • Programowanie testów automatycznych (funkcjonalne, integracyjne i wydajności)
  • Analiza obszarów testowych, zbieranie danych testowych a także zarządzanie nimi
  • Przeprowadzanie różnorodnych testów i analiza rezultatów
  • Konfigurowanie testów w CI
  • Współpraca z klientem a także zespołami w innych lokalizacjach

Wymagania:

  • Duże doświadczenie w testowaniu automatycznym
  • Doświadczenie w stosowaniu protokołów SOAP i REST
  • Doświadczenie w testosowaniu z użyciem SoapUI + Groovy lub Visual Studio
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu środowiska do automatyzacji testów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Co będzie na plus:

  • Doświadczenie w stosowaniu produktów Microsoft (TFS, Visual Studio, MTM, MS Test Agents)
  • Praktyczna znajomość framework'ów do automatyzacji testów (Coded UI, WebDriver etc.)
  • Doświadczenie w testach wydajności
  • Znajomość metodyki Agile
  • Umiejętność programowania w Javie
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w Oracle DB i SQL

Oferujemy:

  • Pracę w zespole doświadczonych światowej klasy programistów, inżynierów QA, DevOps inżynierów, architektów i menedżerów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne, pakiet socjalny, udział w konferencjach sponsorowanych przez firmę
  • Dobrze wyposażone biuro w centrum Krakowa
  • Wyjazdy biznesowe do Tampa Bay Area, Florida
  • Imprezy firmowe

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O Grid Dynamics sp. z o.o.

Grid Dynamics is a leading provider of open, scalable, next-generation e-commerce technology solutions for Tier 1 retail. Grid Dynamics has in-depth expertise in commerce technologies, wide involvement in the open source community and a modern, global workforce. Great companies, partnered with Grid Dynamics, gain a sustainable business advantage by implementing and managing solutions in the areas of omnichannel platforms, product search, and continuous delivery.

In 2011, Grid Dynamics was selected by Stanford University for its "World Economic Forum Report on Global Entrepreneurship" presented at Davos, Switzerland and was named a "Cool Vendor in Infrastructure Services" by Gartner Research. In 2010, Grid Dynamics was selected as one of the eight Harvard Business School (HBS) Alumni Association of Northern California's "HBS Promising Start-ups". In 2009, Grid Dynamics was named as one of the "Top cloud computing players" by Cloud Computing Journal and was nominated as one of Microsoft's "Start-up to Watch".

Specjalizations:
omnichannel, open source, catalog search, scalable systems, continuous integration & continuous delivery, CICD, technical consulting, distributed computing, application scalability, ecommerce, cloud services, Personalization, Oracle ATG, SOLR, SAP Hybris