Programista Aplikacji Internetowych

Lobo HR

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijąjącej się firmy dostarczającej aplikacje B2B, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
  • Opracowywanie analiz funkcjonalnych i biznesowych
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania
  • Testowanie oprogramowania i usuwanie ewentualnych błędów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Nadzór merytoryczny i techniczny nad prawidłową pracą systemów informatycznych
  • Konserwacja i rozwój oprogramowania

Wymagania:

  • Dobra znajomość PHP (PHP5.x OOP)
  • Dobra znajomość technologii webowych: (X)HTML, CSS, JavaScript
  • Dobra znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
Mile widziane:

  • Doświadczenie w korzystaniu z frameworków PHP (np. Zend Framework)
  • Doświadczenie w korzystaniu z bibliotek JavaScript (Sencha ExtJS, jQuery)
  • Doświadczenie w budowie aplikacji z zastosowaniem AJAX
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w integrowaniu systemów informatycznych (architektura, zastosowanie WebServices)
  • Praktyczna znajomość innych języków oprogramowania (np. Java, Python)
  • Znajomość wzorców projektowych

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość reaizacji własnych pomysłów
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach