Programista Business Intelligence

MODIS

Celem stanowiska jest projektowanie oraz rozwój struktur bazodanowych w oparciu o technologie MSSQL (Baza danych, Analisys Services, Integration Services)/Oracle celem przygotowania danych będących podstawą do analiz Business Intelligence w Qlikview oraz w innych narzędziach istniejących w firmie (Report builder, Excel, Access).

Wymagania

OBOWIĄZKI
  • Tworzenie baz danych, widoków oraz kwerend na serwerze MSSQL.
  • Przygotowywanie, wdrażanie i dokumentowanie procesów pozyskiwania danych w oparciu o SQL Server Integration Services z serwera bazodanowego Oracle – Ross oraz innych źródeł.
  • Tworzenie i monitorowanie zadań przetwarzania danych w MSSQL Agent.
  • Tworzenie aplikacji przetwarzających dane w oparciu o przygotowaną z użytkownikiem dokumentację Qlikview.
  • Przygotowywanie wizualizacji i wsparcie key userów Qlikview w przygotowywaniu wizualizacji.
  • Opracowanie i przygotowanie pulpitów menadżerskich.
  • Tworzenie aplikacji i rozwiązań w oparciu o VBA
  • Przygotowywanie i przetwarzanie danych do analiz na potrzeby pracowników.
  • Wsparcie helpdesk w zakresie narzędzi opartych o technologię MSSQL.

WYMAGANIA
  •  Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość T-SQL lub PL/SQL oraz MSSQL Server 2012,
  • Znajomość podstawowych zagadnień relacyjnych baz danych,
  • Praktyczna znajomość Visual Studio w modelowaniu procesów ETL,
  • Bardzo dobra znajomość MSExcel, podstawowa znajomość MS Access,
  • Umiejętność programowania w QLikview,
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami Business Intelligence,
  • Umiejętność tworzenia aplikacji office w oparciu o VBA
  • Znajmość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

BENEFITY
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program Multikafeteria
  • Dopłata do dojazdów (do 450 zł)
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych/ certyfikatów

Metodologia pracy

O MODIS

EXCEPTIONAL CONNECTIONS IN A COMPLEX WORLD

Modis to międzynarodowa marka z 40 letnim doświadczeniem i w 100% zorientowana na rynek IT.

Modis na świecie

Codziennie wykorzystujemy naszą wiedzę, nasze doświadczenie i globalne zasoby do budowania nowych, wyjątkowych kontaktów. Sieć 70 oddziałów w Europie i Ameryce Północnej daje nam doskonały punkt wyjścia, aby każdemu z naszych klientów zapewnić dostęp do najlepszych specjalistów z branży. Klienci decydują się na wybór Modis jako partnera w rekrutacji specjalistów IT po to, aby móc lepiej sprostać wyzwaniom takim jak poszukiwania niszowych specjalistów lub realizacja pilnych zadań.

Budujemy trwałe relacje w dynamicznym świecie IT

Ponad 2000 firm prywatnych i podmiotów państwowych rocznie korzysta z naszych usług, aby sprawnie dotrzeć do wykwalifikowanych, profesjonalnych i gotowych do podjęcia pracy specjalistów IT. Obecnie obsługujemy ponad 150 kategorii zatrudnienia w branży IT, obejmujących setki konkretnych zestawów umiejętności. Pomagamy naszym klientom w realizowaniu ich celów biznesowych poprzez wsparcie w znajdowaniu odpowiednich specjalistów IT.

Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych profili społecznościowych by nie przegapić aktualności od Modis:

Facebook: facebook.com/ModisPolska/
Linkedin: linkedin.com/company/modis-polska
Twitter: twitter.com/ModisPoland