Java Developer

New-Invest

do 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

Jeżeli:
- chcesz pracować w zespole pełnym nietuzinkowych osobowości,
- zależy Ci na luźnej atmosferze pracy,
- jesteś gotowy/ gotowa na nowe wyzwania,
- chcesz ciągle poszerzać swoją wiedzę...

Twoje obowiązki:

- tworzenie i rozwój serwerów aplikacyjnych w technologii Java,
- projektowanie i rozwój interfejsów użytkownika z użyciem technologii Apache Wicket,
- praca w zespole programistów aplikacji mobilnych i serwerów aplikacyjnych.

Firma oferuje:

- wynagrodzenie do 8000 zł netto
- umowę o pracę lub B2B - Ty wybierasz,
- warunki do stałego podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w świetnym zespole!

Wymagania

Najchętniej skontaktujemy się z osobami, które :

- mają już doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znają biblioteki SpringFramework i Hibernate,
- znają bibliotekę Apache Wicket,
- wiedzą, czym jest architektura REST,
- są otwarte i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy,
- znają język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.