Programista Android

Busienss Reporting-Advisory Group Sp.z o.o Sp.k.

45 zł netto / godzinowo

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Programista Android

Forma zatrudnienia: Zdalna/Freelancing - Umowa o dzieło lub B2B
Wynagrodzenie: 45zł/h netto
Wymiar czasu: zależny od ilości zadań

Zakres zadań:
Rozwijanie istniejącej aplikacji na platformę Android

Oferujemy:
· kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
· wpływ na projektowanie funkcji i wygląd aplikacji w wersji Android

O aplikacji:
Stworzyliśmy aplikację, która ma pomóc konsumentom w planowaniu listy zakupów z konkretnymi produktami, gdzie sortujemy użytkownikowi produkty wg jego ograniczeń np. alergenów oraz pozwalamy na sprawdzenie informacji o produktach (składniki, wartości odżywcze, alergeny) zanim wybierze się do sklepu. Wykorzystujemy siłę społeczności w zakresie dzielenia się z sąsiadami aktualnymi cenami za produkty w okolicznych sklepach stacjonarnych oraz jednocześnie pozwalamy użytkownikowi zapisać wydatki za produkty tworząc domowy budżet. Użytkownik może szybko sprawdzić za ile i gdzie w okolicy kupi produkty ze swojej listy zakupów. Docelowo chcemy stworzyć aplikację rekomendującą użytkownikom co, gdzie, kiedy i za ile kupić wg ich potrzeb, ograniczeń, lokalizacji i historii zakupów.

Jak aplikować:
Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie CV oraz przykładów aplikacji na adres e-mail: [email protected]

Wymagania

· doświadczenie w pisaniu aplikacji na platformę Android (wymagane posiadanie conajmniej jednego projektu w Google Play Store)
· znajomość nowoczesnych rozwiązań / bibliotek
· znajomość Material Design
· znajomość Git / BitBucket
· doświadczenie w komunikacji klient-serwer (REST)
· zainteresowanie i/lub znajomość UX
· umiejętność korzystania z narzędzi do zarządzania projektem (np. Trello lub JIRA)
· nastawienie na rozwiązywanie problemów
· dobre umiejętności komunikacyjne
· znajomość j. angielskiego (swobodna komunikacja, rozumienie dokumentacji technicznych)

Metodologia pracy

O Busienss Reporting-Advisory Group Sp.z o.o Sp.k.

O firmie:
Firma BR-AG w ciągu ponad 10 lat z około 20 osobami stworzyła wiele rozwiązań wspierających banki centralne oraz regulatorów rynków finansowych w 35 państwach na 6 kontynentach. BR-AG rozwija standardy raportowania i wymiany danych finansowych (standard XBRL) oraz taksonomie i modele metadanych. Obecnie spółka zajęła się również tworzeniem aplikacji mobilnych rozwiązujących problemy użytkowników.