Full Stack PHP Developer

New-Invest

10 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, poznańskiej firmy zajmującej się branżą e-sportową, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Wynagrodzenie: 10 000 zł – 12 000 zł Brutto B2B

Poszukujemy pracownika dla jednego z światowych liderów z branży eSportu, którego produkty dotarły już do ponad 1 miliona użytkowników. Firma zajmuje się programowaniem aplikacji internetowych, których zadaniem jest tworzenie statystyk z wynikami meczów e-sportowych, podawaniem ich wyników na żywo oraz dostarczanie informacji na temat drużyn i zawodników.

Klient oferuje:

współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w głównej mierze twórczą (utrzymywanie już istniejących serwisów firmy zajmuje tylko 20% czasu pracy)
możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach
świetną atmosferę pracy w młodym, różnorodnym zespole
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
pracę przy użyciu nowoczesnych technologii
dodatkowy budżet na konferencje oraz szkolenia
kurs języka angielskiego
możliwość częściowej pracy zdalnej (jeden dzień w tygodniu)

Wymagania

Opis stanowiska:

rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji internetowych w technologii PHP (OOP)
praca w metodyce SCRUM
udział w pracach projektowych (z dziedziny e-sportu, social gamingu)
współpraca z zespołem programistów oraz z przedstawicielami biznesu
rozwijanie strony internetowej prezentującej m.in. wyniki meczów e-sportowych na żywo

Wymagania:

min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP 5.x (OOP)
bardzo dobra znajomość HTML
bardzo dobra znajomość Git
znajomość zagadnień bazodanowych: MySQL
preferowany framework: Symfony2 lub Laravel
dobra znajomość Javascript i jQuery
mile widziana znajomość redis, memcache, nodejs, angularjs
zdolność analitycznego myślenia
umiejętność pracy w zespole
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej