Tester automatyczny [Katowice stacjonarnie]

IT Kontrakt

do 9 000 zł netto

Narzędzia

Opis oferty

Klient z branży e-commerce
Wynagrodzenie do 9 000 brutto w przypadku umowy o pracę.

Wymagania

Wymagane
Doświadczenie komercyjne w QA lub developera
Praktyczna znajomość dowolnego języka programowania - najlepiej Python lub Java
Umiejętności i doświadczenie w automatyzacji testów - znajomość dowolnego narzędzia do automatyzacji testów - najlepiej Selen RC / WebDriver
Umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu testów wydajności - znajomość co najmniej jednego z tych narzędzi - JMeter , Loader.io , Gatling , BlazeMeter
Znajomość Jenkins
Doświadczenie z GIT lub inne
Wykonuje skutecznych testów kodu z naciskiem na jakość i wydajność
Znajomość SCRUM i roli
Samodzielność i zdolność do priorytetowego traktowania zadań
Umiejętność współpracy z zespołem
Angielski na poziomie intermediate Nie to have

Znajomość JIRA
Umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu testów bezpieczeństwa

Obowiązki
Tworzenie dokumentacji
Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania
Pisanie zautomatyzowanych testów i przeprowadzanie testów ręcznych dla dostarczanych funkcjonalności
Współpraca z zespołem w celu dzielenia się nowymi pomysłami i technologiami - SCRUM
Samodzielnej pracy z minimalnym nadzorem

Pozdr
[email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.