Programista PHP

Qumak

30 - 50 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1985 Rok założenia firmy

  • http://www.qumak.pl WWW

Język programowania
Framework

Opis oferty

Zakres obowiązków:
  • rozwijanie i utrzymywanie aplikacji internetowych
  • projektowanie nowych funkcjonalności aplikacji
  • poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • udział w testach wytworzonego oprogramowania
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziani również studenci)
  • Dobra znajomość języka PHP
  • Umiejętność programowana w PHP / Framework Symfony2
  • Znajomość bazy danych MySQL
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i chęć do nauki

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w dużej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Środowisko pracy umożliwiające zdobywanie cennego doświadczenia
  • Dostęp do najnowszych technologi
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodność projektowa

O Qumak

Twórz z nami świat nowych technologii !
QUMAK S.A. to lider integratorów IT. Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, działającą na rynku od ponad 30 lat, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję stabilnie zarządzanej firmy i zaufanego pracodawcy. Łączymy kompetencje infrastrukturalne z umiejętnościami IT, realizując innowacyjne projekty w kilkunastu liniach biznesowych, m.in.: Software Development, Business Intelligence & Big Data, Business Continuity & Data Security, Data Center, Contact Center, Building Automation czy Smart City.  Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje z branży telekomunikacyjnej, finansowej, energetycznej oraz organizacje z sektora publicznego.