Senior Python Developer

8 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Dla poznańskiego startupu z branży technologii medycznych, założonego przez dwójkę lekarzy poszukujemy: Senior Python Developera
Zespół tworzy innowacyjną aplikację wspomagającą przeprowadzenie badań klinicznych. Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie do 12 tys. brutto (B2B)
- Umowę o Pracę
- Bardzo duży wpływ na tworzenie produktu oraz dobór stacku technologicznego
- Pracę w StartUpie tworzonym przez doświadczonych specjalistów, zarówno w branży IT jak i medycyny.
- Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania aktualnego CV.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy z Pythonem
- Dobra znajomość frameworku Django
- Czysty, przejrzysty kod nie wymagający QA
- Umiejętność pracy w zespole
Mile Widziane:
- Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Obowiązki:
- współtworzenie oprogramowania ułatwiającego przeprowadzenie testów klinicznych
- wspieranie innych działów
- praca koncepcyjna w ramach projektu