iOS Developer

Qpony

4 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Inne

Qpony to obecnie najpopularniejsza aplikacja z kuponami rabatowymi w Polsce.
Mamy ponad 1 000 000 pobrań (i całe piętro w biurowcu), ale chcemy być najlepsi i jeszcze do końca tego roku osiągnąć ponad 2 000 000!

PS. Mamy też kulturę pracy, w której tak zwany „biznes" nie robi wrzutek (bo wszystko zatrzymuje się na PO) i można spokojnie robić taski ze sprintu ;)

Jeśli masz talent, pasję i umiejętności, dołącz do nas i bądź współtwórcą jednej z największych aplikacji w kraju!

Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 4 000 - 10 000 zł netto
Forma: dowolny model zatrudnienia Opis stanowiska:

rozwijanie aplikacji mobilnej Qpony na platformie iOS,
utrzymanie odpowiedniej jakości kodu,
praca z Developerami odpowiedzialnymi za backend,
praca z systemem zarządzania zadaniami (JIRA),
utrzymanie i rozwój aplikacji na iOS (Swift).

Od kandydatów oczekujemy:

minimum rocznego doświadczenia pracy na platformie iOS,
znajomości powszechnych wzorców projektowych (MVC, MVVM, Protocol-Oriented Programming)
obsługi Git'a na poziomie pozwalającym zrozumieć "git stash save -u WIP",
znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
znajomości IDE (Xcode),
znajomości Swift, Realm, bibliotek Alamofire,SDWebImage,
umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
umiejętności pracy samodzielnej, jak i w zespole,
nawyku pisania testów jednostkowych oraz funkcjonalnych, znajomość narzędzi Fastlane.

Mile widziane:

znajomość wzorców projektowych,
własne aplikacje na App Store,
znajomość dobrych praktyk UX,
praca z systemami zarządzania zadaniami,
fascynacja nowymi technologiami,
znajomość innych języków programowania, np. C/C++,
konta w serwisach: Stack Overflow czy Github,
linki z App Store do stworzonych aplikacji,
doświadczenie we współpracy z komunikacją BLE i płatnościami mobilnymi.

Oferujemy:

interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
udział w projektach Open Source,
pracę nad nowymi funkcjonalnościami,
autentyczny wkład w rozwój aplikacji na poziomie pomysłów i wdrożeń,
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności,
pracę z nowymi technologiami: beacony, NFC, płatności mobilne,
rozwój zawodowy poprzez możliwość udziału w konferencjach,
pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A,
elastyczne godziny pracy i model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenia, faktura VAT),
opiekę socjalną (ubezpieczenie LuxMed, Multisport, darmowe lekcje angielskiego),
w przypadku zmiany miejsca zamieszkania pomoc w relokacji.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu weź udział w rekrutacji wysyłając Twoje CV albo link do Twojego profilu na LinkedIn/GoldenLine na adres: [email protected] wpisując w tytule "iOS Developer".

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
zespół Qpony

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • darmowe lekcje j. angielskiego