Programista .NET

ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1991 Rok założenia firmy

  • http://www.atena.pl WWW

Baza danych
Framework

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w pracach zespołu rozwijającego procesy zarządzania projektami na bazie systemu Microsoft Project Server i innych systemów.

Wymagania

Realizowane zadania:

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu na platformie .NET
  • Znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu potrzebnym do korzystania z literatury specjalistycznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • Znajomość platform Microsoft Project Server lub Microsoft SharePoint
  • Umiejętność tworzenia raportów w Microsoft Reporting Services

Metodologia pracy

Oferujemy

  • opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwości rozwoju zawodowego

O ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

Atena projektuje, wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne dla biznesu.
Specjalizuje się w zarządzaniu dużymi projektami wdrożeniowymi.

Doskonaląc metody wdrożeniowe, Atena czerpie z doświadczeń i kompetencji zdobytych podczas pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami IT dla wielu firm i instytucji w Polsce. Ze zrozumieniem specyfiki każdej z nich, opracowuje własne rozwiązania „pod klucz" z zakresów back-office, front office, middleware oraz business intelligence. Ponadto jest partnerem światowych liderów IT, w tym SAP i Microsoft.