Programista Java

Akme Software Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2014 Rok założenia firmy

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Poszukujemy czterech programistów Java.

Wymagania

Profil kandydata: • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym ( np. nauki ścisłe lub pokrewne studia techniczne również mile widziane )
• umiejętność pracy w zespole
• zorientowanie na terminowe wykonywanie zadań
• język angielski w stopniu umożliwiającym wymianę informacji o projekcie w formie pisemnej i ustnej.

Bardzo dobra znajomość:
• Java, J2EE, REST/JSON, JavaScript, Angular, Hibernate, EJB, JSP, JSF, JQuery
• XML/ XSLT, XSD, HTML
• WebServices,
• JBoss, Tomcat,
• SOAP
• Eclipse
• GIT, Maven, Svn
• PKI and certificates, HTTP, HTTPS prorocoles
• Bazy danych Oracle, PosgreSQL

Mile widziane:
• C/C++, C#,
• Bazy danych: DB2, Informix, MS SqlServer
• Tworzenie aplikacji mobilnych na iOS i Android
• wzorce projektowe

Zakres obowiązków:
• programowanie na podstawie otrzymanego projektu, wykonywanie projektów technicznych rozwiązania
• współpraca z zespołami realizującymi projekt, często międzynarodowym
• stosowanie w swojej pracy standardów (w tym ustalonych dla realizowanego projektu) i uznanych praktyk tworzenia oprogramowania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji nowatorskich projektów IT
  • dobrą atmosferę pracy
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności kandydata
  • dopuszcza się kandydatów prowadzących działalność gospodarczą

O Akme Software Sp. z o.o.

Akme Software Sp. z o. o. specjalizuje się projektowaniu i wykonawstwie systemów informatycznych dla klientów zagranicznych. W związku z rosnącym dynamicznie portfelem zamówień planujemy wzmocnić nasz doświadczony zespół i poszukujemy kandydatów zainteresowanych ciekawą praca i zdobyciem nowych doświadczeń.