Starszy Programista Java (Integracja systemów)

Next Technology Professionals

15 000 - 18 000 zł netto

Dla naszego Klienta, średniej wielkości integratora z siedzibą w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:
                                       Starszy Programista Java (integracja systemów)

Firma co rok notuje aż kilkadziesiąt procent wzrostu. Wyróżnia się na rynku przemyślaną strategią działania, która wpływa na spokój i efektywność wykonywanych przez zespół projektów.

Wymagania

Osoba, należąca do tego zespołu będzie działać w technologiach:
  • Web/Rest services (biblioteki Apache CXF oraz inne w zależności od prowadzonych projektów)
  • Bazy danych Oracle/Mssql/Postgresql
  • Active Directory/LDAP (np. Spring Security lub rozwiązania natywne, bazując na      potrzebach danego projektu)
  • Model TCP/IP
Opcjonalne technologie (mile widziane):

  • Tomcat/Jboss/Weblogic/Websphere
  • Linux
Idealny kandydat ma doświadczenie programistyczne i analityczne przy pracach integracyjncyh z innymi systemami.

Obowiązki:
  • Praca integracyjna z innymi systemami zewnętrznymi
  • Opracowywanie integracji w systemie IDM
  • Tworzenie dokumentacji w Enterprise Architect
  • Implementacja

Oferujemy:
  • Możliwość poznawania nowych technologi
  • Zdobycie nowego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Wysokie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Dobre warunki pracy
* Forma współpracy b2b lub umowa o pracę.

Metodologia pracy

O Next Technology Professionals

Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepiej wykwalifikowanych kandydatów z branży IT. Dzięki dokładnej znajomości potrzeb klientów, jesteśmy w stanie połączeć potencjał wysokiej klasy specjalistów IT z wymaganiami danego stanowiska.