Java Developer / Warszawa

Spring Software Sp. z o.o.

9 500 - 12 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Naszym klientem grupa spółek działających zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań IT, ich optymalizacja oraz wsparcie dla procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: JAVA DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa (Bemowo)

Wymagania

Obowiązki: • Projektowanie oraz implementacja aplikacji biznesowych w technologiach JEE
• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
• Analiza i ocena projektowa wymagań klienta

Wymagania:

• Znajomość Java EE/Spring, Hibernate
• Znajomość relacyjnych baz danych Oracle/MS SQL
• Znajomość usług REST/SOAP
• Znajomość serwera Tomcat
• Znajomość systemu operacyjnego Linux
• Znajomość systemów kontroli wersji Maven, Nexus

Mile widziana:

• Znajomość środowisk telekomunikacyjnych,
• Znajomość platform aplikacyjnych open source np. GlassFish, JBoss, Mobicents
• Znajomość kilku z narzędzi DevOps: Jenkins, Sonar, Vagrant, Git, GitFlow, Jira, Confluence

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny system współpracy (umowa o pracę lub B2B)
• Elastyczny czas pracy; możliwość 1 dnia pracy w tygodniu w trybie zdalnym, możliwość ustalenia 8-godzinnego dnia pracy w przedziale 7.00 – 19.00
• Możliwość negocjacji indywidualnych dodatków płacowych (opieka medyczna, karta sport)
• System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (certyfikacje)
• Udział w zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektach (średnia długość jednego projektu to 3-4 miesiące)
• Z czasem indywidualny dobór projektów do oczekiwań i kompetencji,
• Atrakcyjna ścieżka awansu, możliwość rozwoju w kierunku Seniora/Team Leadera
• Wyjątkową atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Wyjazdy i imprezy integracyjne
• Przyjazne przestrzeń biura z strefą relaksu
• Siedziba firmy jest dobrze skomunikowana z trasą S8