Programista Systemów ITSM

Spring Software Sp. z o.o.

5 000 - 8 000 zł netto

Inne

Spring Software Sp. z o.o. to innowacyjny zespół doświadczonych konsultantów i rekruterów z rynku IT.

Dla naszego Klienta, działającego od blisko 20 lat na polskim rynku IT integratora rozwiązań informatycznych realizującego projekty dla największych firm z sektora finansowego czy telekomunikacyjnego poszukujemy;

PROGRAMISTY SYSTEMÓW ITSM

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Wymagania: • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne.
• Znajomość zagadnień związanych z informatyką, znajomość produktów Microsoft z obszaru MS Server, MS SQL oraz IIS.
• Znajomość zagadnień z zakresu programowania. Preferowane Java Script, HTML 5, Visual Basic, SQL.
• Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych.
• Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dok. technicznych.

Obowiązki:

Określenie wymagań, projektowanie, implementacja oraz testowanie systemów informatycznych typu ITSM, w tym:

• Projekt oprogramowania w środowisku UML lub podobnym
• Tworzenie procesów w środowisku LanDesk
• Projektowanie webowych interfejsów użytkownika (IIS)
• Implementacja kodu
• Testowanie aplikacji
• Konserwacja
• Tworzenie dokumentacji
• Samodzielne kierowanie małym zespołem programistycznym, wdrożeniami lub fragmentami wdrożeń.
• Wsparcie zespołu handlowego
• Presales w zakresie oprogramowania ITSM LanDesk Service Desk

Mile widziane:

• Znajomość zagadnień ITIL. Preferowany certyfikat ITIL Foundation.
• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki płacowe
• System premiowy (kwartalny)
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• Elastyczne godziny pracy (możliwość częściowej pracy zdalnej)
• Czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach, rozwój kompetencji jako
programisty szkolenia i certyfikacje
• Młody i zaangażowany w swoją pracę zespół