Software tester

G-force sp. z o.o.

Dla firmy specjalizuje się w optymalizacji i automatyzacji procesów
logistycznych i produkcyjnych. Eksperta w obszarze nowych technologii, zajmujący się takimi rozwiązaniami jak kody kreskowe, RFID, rozpoznawanie mowy, sieci bezprzewodowe, oprogramowanie komputerów mobilnych czy rozwiązania w zakresie znakowania i identyfikacji produktów poszukujemy TESTERA MANUALNEGO.

Jest to nowe stanowisko w firmie. Poszukujemy osoby, która jest samodzielna, interesuje się rynkiem testów, sama się dokształca w tym temacie oraz potrafi i chciała by uczyć innych (future team leader)

Lokalizacja: Kraków
Zadania:
• Tworzenie testów manualnych,
• Przygotowanie scenariuszy testowych i danych testowych,
• Przeprowadzanie kompleksowych testów oprogramowania,
• Raportowanie błędów (Mantis, JIRA),
• Rozwijanie i utrzymanie środowiska testowego,
• Współpraca z zespołami projektowymi (analitycy, programiści).

Wymagania na stanowisku:
• Doświadczenie w testowaniu oprogramowania po stronie aplikacji desktopowych, mobilnych
oraz webservice'ów,
• Umiejętność tworzenia manualnych przypadków testowych, scenariuszy oraz
przygotowywania danych testowych,
• Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows zarówno od strony użytkowania jak i
administracji (również wersje serwerowe),
• Podstawowa znajomość baz danych (w szczególności MS SQL Server oraz języka TSQL),
• Znajomość narzędzi wspomagających proces testowy,
• Znajomość zagadnień związanych z zapewnieniem jakości oprogramowania,
• Umiejętność tworzenia raportów, dokumentacji wyników wykonanych testów,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:
• Podstawowa znajomość programowania w C#,
• Doświadczenie w pracy z repozytoriami kodu Git / TFS / VSS,
• Doświadczenie w testach automatycznych,
• Znajomość urządzeń mobilnych używanych w biznesie,
• Certyfikaty i szkolenia z zakresu testowania

Klient oferuje:
• Znakomitą atmosferę pracy w zespole prawdziwych pasjonatów
• Elastyczne godziny pracy
• Udział w międzynarodowych projektach
• Możliwości rozwoju zawodowego oraz rozwój kompetencji specjalistycznych i
biznesowych
• Rynkowe wynagrodzenie i umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na
rynku
• Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
• Możliwość uczestnictwa w kursie j. angielskiego