Senior Java Web Developer Wrocław

New-Invest

8 500 - 15 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia
Inne

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach głównie z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukujemy: Senior Java Web Developer

Profil firmy: Firma z Wrocławia, która tworzy cyfrowe rozwiązania marketingowe, które wspomagają marketing, sprzedaż, komunikację i IT w średnich i dużych przedsiębiorstwach, w celu połączenia z klientami i partnerami na całym świecie. Ma swoją siedzibę także w Austrii.Współpracuje z takimi klientami jak BMW czy Bayer.

Wynagrodzenie: 8 500 – 15 000 zł netto

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Gdzie: Wrocław

Firma oferuje:
pakiet relokacyjny
budżet na konferencje i szkolenia
świadczenia pracownicze i model bonusowy na podstawie osobistego zaangażowania
możliwość dalszego rozwoju swojej pozycji w rozwijającej się firmie, odnoszącej sukcesy
najwyższej jakości środowisko pracy i sprzęt (Apple)
12/12 punktów w teście Joel
kartę MultiSport
prywatną opiekę zdrowotną
darmowe napoje i przekąski
darmowy parking dla samochodów i rowerów
salę gier

Technologie używane w pracy w większym stopniu:
docker
javascript
reactjs
git
os x
sass
java
play framework
scala

Technologie używane w pracy w mniejszym stopniu:
bash
python
xsIt2.0
spring core
guice
tomcat
jee
node.js
wildfly
oracle

Wymagania

Obowiązki:
realizacja stron internetowych i mobilnych rozwiązań dla międzynarodowych klientów
zarządzanie treścią WWW i integracją systemów partyjnych 3rd, ale nie ogranicza się tylko do tego,
doskonalenie procesów rozwojowych i narzędzi
programowanie aplikacji webowych oraz frameworków w scala/java
unit test Wymagania:
doświadczenie na stanowisku Java Web Developer min. 3-letnie
znajomość na bardzo dobrym poziomie: Git, Java, Scala, JavaScript, MVN, CSS, HTML,
dobre umiejętności interpersonalne
pro-aktywny, systematyczny sposób pracy
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:
znajomość j. niemieckiego
znajomość kilku lub większości: Bootstrap, Guice, Play Framework, React JS, SBT, Scala, Docker, Python, Sass