QA Team Leader

Connectis

od 90 zł netto / godzinowo

Baza danych

Do międzynarodowego projektu dla naszego partnera biznesowego z branży logistyki poszukujemy doświadczonych Specjalistów na stanowisko: QA Team Leader

Opis stanowiska:

Zarządzanie zespołem testerów pracujących nad aplikacją do zarządzania flotą morską
Przeprowadzanie testów manualnych oraz automatycznych
Ścisła współpraca z Klientem i QA Managerem

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
Pracę zdalną w pełnym wymiarze
Pracę w międzynarodowym środowisku wśród wysokiej klasy specjalistów

Wymagania

- Doświadczenie jako Team Leader
- Minimum 5-6 lat doświadczenia w testowaniu aplikacji Windows i/lub aplikacji bazodanowych
- Doświadczenie w testowaniu manualnym i automatycznym
- Umiejętnośc pisania scenariuszy testowych
- Doświadczenie w testowaniu aplikacji pisanych w języku .NET
- Gotowość do odbywania krótkich podróży służbowych (mniej więcej co 2 - 3 miesiące)