Specjalista ds. Aplikacji Internetowej (zespół Java/JEE)

Liberty Direct
Język programowania

Opis oferty

Dołącz do Najlepszego Pracodawcy 2013 - Liberty Direct.
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Należymy do istniejącej od 1912 roku międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Liberty Mutual.
Nasz zgrany i bardzo zaangażowany zespół chcemy powiększyć o osobę pracującą na stanowisku:

Specjalista ds. Aplikacji Internetowej (zespół Java/JEE) Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i implementacja rozwiązań opartych o technologię GWT 2.5+
• Rozwój i utrzymanie systemu informatycznego Liberty Direct
• Współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym w zakresie przygotowywania i analizy wymagań
• Tworzenie wysokiej jakości rozwiązań
• Zapewnienie poprawności działania systemu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, standardami firmy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy (pełen etat) oraz atrakcyjny pakiet benefitów
• Pracę w młodym dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu języku Java, w projektach aplikacji Web
• Bardzo dobra znajomość Javy i JUnit
• Terminowość, odpowiedzialność, samodzielność w realizacji zadań
• Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
• Znajomość języka angielskiego (na poziomie pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej)

Mile widziane:
• Znajomość: GWT 2.5+, Spring, Web Services, Mockito