Java Developer

BestHR

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

BestHR jest firmą świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT. Rekrutujemy tylko dla solidnych pracodawców. W chwili obecnej rekrutujemy dla Spółki Informatycznej notowanej na New Connect, która rozwija własny system BPM (rozwiązania workflow) oraz rozwija usługi w zakresie przetwarzania i obiegu dokumentów.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania Developera:

1. Projektowanie oraz programowanie systemów informatycznych w technologii JEE

2. Dokumentowanie wykonanej pracy

3. Testowanie aplikacji na poziomie developerskim

Wymagania

Od kandydata wymagamy: 1. Dobrej znajomości języka Java EE
# Znajomości Spring Framework, Hibernate, Elasticsearch
# Podstawowej znajomości JBoss – jBPM
# Znajomości baz danych MySQL, NoSQL
# Praktycznego doświadczenia w programowaniu wielowątkowym
# Praktycznej znajomości metodyki Scrum
# Umiejętności współpracy w zespole

Firma oferuje:

2. Konkurencyjne, motywujące wynagrodzenie

3. Dowolną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B)

4. Elastyczny czas pracy

5. Umowę na czas nieokreślony

6. Prywatną opiekę medyczną

7. Rozwój w obszarze nowoczesnych technologii

8. Możliwość rozwoju do stanowiska Seniora/Tech Leada

9. Pracę w przyjemnym, nastawionym na współpracę, niekorporacyjnym środowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych na adres: [email protected].