JAVA Developer - Łódź

SMT Software

70 - 100 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Framework

SMT Software – innowacyjny software house z utalentowanymi i pełnymi pasji ludźmi na pokładzie. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami. Aktualnie poszukujemy doświadczonych Java Developerów do tworzenia systemów GIS.

Obowiązki:
• Tworzenie złożonych systemów za pomocą języka Java i powiązanych technologii takich jak Spring, RESTEasy, Postgres/Postgis, HAProxy, Puppet,
• Opracowanie systemu strategicznego, który może być używany przez setki użytkowników,
• Wprowadzanie nowych funkcjonalności przy użyciu najnowszych technologii,
• Tworzenie testów jednostkowych, funkcjonalnych, integracyjnych,
• Praca oparta o dobre praktyki - Continuous Integration i Continuous Delivery.

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java,
• Bardzo dobra znajomość zasad OOP i wzorców projektowych,
• Dobra znajomość technologii związanych z Javą,
• Umiejętności analityczne,
• Chęć do nauki,
• Nieszablonowe pomysły,
• Doświadczenie w pracy w metodyce Agile,
• Dobra znajomość języka angielskiego. Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij CV na adres: [email protected]