Programista ERP

InfoConsulting
Język programowania
Baza danych

InfoConsulting jest firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla przemysłu, administracji publicznej i firm usługowych.
InfoConsulting tworzy zespół ponad 140 wysokiej klasy analityków, architektów i programistów. Firma działa na terenie całego kraju, posiada biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu – dzięki czemu może być blisko klientów, niezależnie od ich lokalizacji.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań

Zakres obowiązków:
  • Udział w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie i testowanie powstających funkcjonalności
  • Analiza zmian w systemie oraz optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy
  • Współpraca z zespołem programistów

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego
  • Co najmniej 2 - letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku opartego na technologiach wymienionych poniżej:
  • Dobrej znajomość C# .NET
  • Dobrej znajomości SQL i PL/SQL
  • Znajomości koncepcji relacyjnych baz danych, w szczególności Oracle
  • Szybkiej przyswajalności wiedzy technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci pracy i rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i dyspozycyjności

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w obszarze systemów ERP
  • Znajomość iReport JasperSoft

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Rozwój i zdobycie doświadczenia w zespole profesjonalistów
  • Przyjazne, nieformalne i elastyczne środowisko pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów takich jak: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie
  • System współpracy oparty na Twoich preferencjach (Umowa o Pracę, B2B)

Zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez InfoConsulting z siedzibą w Warszawie."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O InfoConsulting