Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Aplikacji

HRK S.A.

4 000 - 4 500 zł netto

Baza danych
Framework

Dla naszego klienta - globalnego, amerykańskiego producenta napędów i sterowań poszukujemy, kreatywnych i ambitnych specjalistów do obszaru rozwoju i utrzymania aplikacji dla użytkowników wewnętrznych. Firma inwestuje w najnowsze technologie oraz rozwiązania, mające wesprzeć rozwój i specjalizacje wewnętrznych systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby zmotywowanej do rozwoju w obszarze wysoko zaawansowanych technologicznie projektach w zespole międzynarodowym.

Oferujemy:

  • możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • menadżerską lub ekspercką ścieżkę kariery,
  • możliwość rozwoju i wyspecjalizowania się w wybranym obszarze: rozwój oprogramowania, wdrożenia, helpdesk, administracja,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie ze strony starszych specjalistów,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy i w środowisku nowych technologii,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, karta Multisport, nauka języków obcych, dofinansowanie do wczasów, prywatny program emerytalny, dofinansowanie do posiłków, śniadania dla pracowników.

Wymagania

Zadania:
  • rozwój i utrzymanie aplikacji Sharepoint,
  • modyfikacja, rozwój i optymalizacja kodu w środowisku .NET,
  • wsparcie techniczne użytkownika końcowego (helpdesk) w ramach organizacji,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji w następujących obszarach: integracja systemów, wdrożenia, narzędzia rozwoju oprogramowania, kierowanie projektami w oparciu o międzynarodowe standardy (np. ITIL).

Wymagania:

  • znajomość środowiska .NET, poparta praktycznym doświadczeniem (1-2 lata),
  • znajomość SQL (najlepiej MS SQL),
  • biegła znajomość języka angielskiego - konieczność stosowania na co dzień,
  • wykształcenie wyższe z obszaru administracji IT lub technologii informacyjnych,
  • umiejętności komunikacji i pracy w dynamicznym zespole,