QA Engineer

Ligo Headhunters

4 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

QA Engineer Miejsca pracy: Katowice
Widełki: 4-6 tys netto na UoP
Nasz chlebodawca :) to duża firma oferująca stabilne zatrudnienie ale nie dość duża, żeby pracownik był anonimowy. Miła atmosfera pracy, znamy się na "ty" (włączając CEO). Co roku organizowane są eventy firmowe (Frankfurt, Malta, Karlsruhe (Niemcy) - Montafon (Austria), gdzie możemy poznać się osobiście z osobami, z którymi pracujemy zdalnie na co dzień. Lokalnie w Polsce też planujemy zrobić team building event jak tylko zatrudnimy kilka osób. QA Engineer będzie mieć wpływ na ostateczne rozwiązania - inwencja jest mile widziana. Pracujemy nad własnym systemem (nie przygotowujemy projektów dla klientów zewnętrznych) - nie ma więc potrzeby "kontaktu z klientem". Dodatkowo skutkuje to tym, że bardziej cenimy jakość niż szybkość.

W Katowicach powstaje teraz nowy zespół - to w jaki sposób będzie wyglądała współpraca będzie w dużym stopniu zależało od samych kandydatów. Na miejscu oczywiście będziemy się porozumiewać po polsku :), jednak wszystkie zadania, dokumentacja i komunikacja w zespole poza Katowicami będzie w języku angielskim. Nasz zespół jest bardzo ciekawy - gdyż ostatnio liczyliśmy to wyszło na to, że pracują osoby o 15 narodowościach i znamy w sumie około 25 języków :)

Nasz idealny kandydat taki jak ty będzie odpowiedzialny: za ręczne testowanie aplikacji, opracowanie i wykonanie badań wstępnych w celu zapewnienia jakości produktu. Sprawdzanie nowych funkcji na podstawie podanych specyfikacji. Dostarczanie szczegółowych i wyczerpujących informacji zwrotnych deweloperom. Określanie, rejestrowanie i dokumentowanie błędów. Testy po wyeliminowaniu błędów. Ścisła współpraca z Team Leaderem i programistami, aby zrozumieć wymagania testowe. Wykonywanie innych zadań związanych z jakością produktów.

Technologie z jakimi się zmagamy na co dzień: Symfony2 (niedługo przejdziemy na 3), Doctrine 2, REST, git (github), RabitMQ, jQuery, twitter bootstrap, StatsD, Graylog, Ansible, linux jako system serwerowy, amazon web services, Docker.
Używamy również linuxa lub IOS oraz PHPstorm.

Jedynie czego wymagamy to doświadczenia na podobnym stanowisku, zwłaszcza w testowanie czarnej skrzynki. Oczekujemy że będziesz samodzielny oraz ukierunkowany na cel  Na pewno masz dobre umiejętności analityczne z możliwością definiowania i rozwiązywania problemów Rozumienie rozproszonych systemów i technologii internetowych to dla Ciebie pestka! A do tego świetnie odnajdujesz się w mowie po angielsku i umiesz swobodnie przeprowadzić rozmowę w tym języku. Tak, to ty? To bez wątpienia aplikuj do nas!

Chcielibyśmy, żebyś wiedział że nie jesteś nam obojętny! Dlatego też przyjmij nasze zaproszenie do zespołu. Poznajmy się i porozmawiajmy o swoich oczekiwaniach :)

To na początek:

- Ciekawe obowiązki w innowacyjnym sektorze
- Odpowiedzialne stanowiska w nowej, szybko rozwijającej się firmie
- Regularne imprezy zespołowe do białego rana!
- Wynagrodzenie 4-6 tys netto, adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Za mało? możemy wynegocjować wyższą gaże dla Ciebie :) ale daj znać czemu na nią zasługujesz!
- Bezpłatne napoje, owoce i inne przekąski
- Umowa o pracę w stabilnej, przyjaznej firmie :)

Zainteresowany? Wyślij swoje CV w odpowiedzi a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe! http://ligohr.talentbase.pl/cp/j/6508/t/qa-engineer

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064