Programista .NET – Warszawa (Centrum)

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł netto

Framework
Inne

Szukasz pracy w IT ? Prawdopodobnie to my szukamy właśnie Ciebie Lubisz różnorodne projekty ? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w .NET ? Prowadzimy rekrutacje do różnych firm z sektora IT. Sprawdź nasze ogłoszenie, a jeżeli masz pytania – napisz do nas!

Programista .NET
Lokalizacja: Warszawa/Centrum

Zadania:

  • Rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji
  • Testowanie i uruchamianie stworzonego kodu

Wymagania

Twój profil:
  • 1-2 letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu obiektowym
  • Znajomość wzorców projektowych (EAA, EAI)
  • Znajomość Microsoft .NET Framework 3.5 (minimum 3.0),
  • Wiedza w zakresie Microsoft SQL Server 2005/2008 (TSQL),
  • Znajomość praktycznej notacji UML,
  • Umiejętność pracy grupowej z użyciem Microsoft Team Foundation Server
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, dzieło lub B2B
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w różnorodnych projektach
  • Doskonalenie umiejętności zawodowych

CV prześlij na adres: [email protected]
Jeżeli masz pytania – napisz!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna