Projektant Programista Java

IT Kontrakt Sp. z o.o.

60 - 85 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Do prestiżowego projektu realizowanego przez Klienta z branży bankowej poszukuję osoby na stanowisko Projektant Programista Java.

Wymagania

Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja nowych aplikacji
  • Rozwój i utrzymanie narzędzi programistycznych do tworzenia aplikacji
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • Raportowanie stanu i przebiegu zleconej pracy
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Java.
  • Znajomość budowy aplikacji web'owych.
  • Znajomość JSF/Hibernate/EJB/GWT/Spring jako dodatkowy atut.
  • Umiejętność pracy z bazą danych Oracle, umiejętnośd programowania PL/SQL jako dodatkowy atut.
  • Znajomośd technologii JEE, w szczególności komunikacji przez JMS oraz web serwisy.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu migracji danych jako dodatkowy atut.
  • Doświadczenie w budowaniu interfejsów graficznych.
  • Umiejętność pracy z Eclipse i SVN
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Elastyczność, otwartość