Tester Hurtowni

Team Connect Sp. z o.o.

8 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Team Connect to doświadczona firma konsultingowa, wyspecjalizowana w outsourcingu i rekrutacji ekspertów z sektora IT na potrzeby dużych firm i korporacji. Działając od 2008 roku, jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych i godnych zaufania firm w swojej branży. W portfolio mamy kilkadziesiąt zakończonych sukcesem projektów, zrealizowanych dla klientów korporacyjnych.
Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów IT. Jeśli do nich należysz– pracuj z nami! Zapewnimy Ci bezpieczne i elastyczne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę dla największych przedsiębiorstw z branży telekomunikacji, finansów, informatyki, ubezpieczeń i przemysłu.

Oferujemy:

• Komfortowe biuro tuż obok linii metra
• Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• Doskonałe warunki pracy: kuchnia w pełnym wyposażeniem, taras z leżakami
• Niezbędny sprzęt i narzędzia ułatwiające wykonywanie pracy
• Doskonałą atmosferę pracy, pyszną kawę i owoce
• Współpracę z wiodącymi firmami IT, międzynarodowymi oraz polskimi
• Karta medyczna

Wymagania

Zadania: • Projektowanie i wykonywanie scenariuszy testowych i przypadków testowych
• Opracowywanie skryptów automatyzacji testów funkcjonalnych i wydajnościowych
• Konfiguracja i utrzymanie środowisk testowych
• Tłumaczenie wysokopoziomowych wymagań biznesowych na język scenariuszy testowych i przypadków testowych
• Raportowanie o stanie testowym do zespołu projektowego i menedżerów
• Analizowanie wyników badań i stanu rozwoju w ścisłej współpracy z kierownikami projektów, liderami technicznymi, analitykami biznesowymi i innymi członkami zespołu testowego

Wymagania: • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania i/lub programowaniu
• Doświadczenie w projektowaniu scenariuszy testowych i przypadków testowych
• Doświadczenie w metodologii zwinnej Scrum
• Znajomość języka programowania Java
• Znajomość języka SQL/PLSQL
• Znajomość technologii webowych (XML, XPATH)
• Znajomość technologii WebServices
• Znajomość aplikacji SoapUI
• Znajomość narzędzi do automatyzacji testów Selenium, QTP, JMeter
• Znajomość przynajmniej jednego z oprogramowania: Cognos, Tableau, Business Objects lub BI Tools
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego