.NET Developer, Warszawa

New-Invest
Język programowania
Framework
Inne

Międzynarodowy software house specjalizujący się w reklamie, marketingu społecznym oraz badaniami rynku. Do nowo tworzonego zespołu programistów poszukuje .NET Developera.
Aktualnie zatrudnionych jest 5 programistów, docelowo zespół ma być 12 osobowy. .NET Developer

Miejsce: Warszawa -Wilanów

Oferta:
• Preferowana forma zatrudnienia B2B
• Płatny urlop
• Praca w środowisku międzynarodowym
• Prywatna opieka medyczna
• Karta sportowa Benefit
• Zgrany zespół, doceniający ludzi z własną inicjatywą
• Prace w nowoczesnym biurze
• Elastyczne godziny pracy, godziny rozpoczęcia pracy od 8:00 – 11:00
• Dofinansowania konferencji, kursów, certyfikatów

Wymagania

Zadania:
Tworzenie aplikacji webowej głównie w środowisku ASP.NET MVC i JavaScript. Praca przy nowo powstającym projekcie dlatego w początkowej fazie projektu będzie to praca w 100% twórcza.
(Za działanie infrastruktury IT odpowiedzialny jest osobny zespół).

Wymagania:
• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość środowiska .NET w tym języka C#
• Bardzo dobra znajomość: JavaScript, JQuery, HTML5, CSS3, SQL, LINQ
• Znajomość metodologii agile
• Znajomość j.angielskiego na poziomie min. B2 Mile widziane:
• Znajomość ASP.NET
• Znajomość JavaScript MV* framework
• Profil na GitHub
• Doświadczenie w wdrażaniu procedur Ciągłej Integracji (CI)