IOS Developer

RECRUIT.PL
Język programowania
Inne

Firma konsultingowa pracująca na zlecenie producentów oprogramowania i działów RnD  poszukuje IOS developera.

NR REF: IOD/WW/05/2014

Obowiązki:

  • tworzenie mobilnych rozwiązań przeznaczonych dla klientów biznesowych;
  • odpowiedzialność za rozwój aplikacji, które wymagają indywidualnej pracy i komunikacji z członkami zespołu;
  • odpowiedzialność za wysoką jakość rezultatów – kreatywność w rozwiązywaniu istniejących i potencjalnych problemów.

Oczekujemy:
  • wyksztasze informatyczne lub pokrewne;
  • umiejętność rozwijania i projektowania aplikacji mobilnych;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania na platformę iOS;
  • bardzo dobra znajomość języka Objective C oraz środowiska XCode;
  • wiedza na temat następujących technologii/ narzędzi: Internet Protocols, Web/Social APIs oraz JSON/XML;
  • znajomość norm branżowych (iOS Human Interface Guidelines);
  • znajomość mechanizmów działania AppStore (Apple Application Review);
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę w środowisku międzynarodowym.
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (powyżej średniej rynkowej, widełki ok. 300 – 600 zł / dzień);
  • umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!