Senior ASP. Net Developer

New-Invest

13 000 - 16 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Miejsce pracy: Kraków Rodzaj umowy: B2B

Firma oferuje:
lekcje j.angielskiego
karta Multisport
elastyczne godziny pracy
prywatna opieka medyczna

Profil firmy:
Firma istniejąca od 20 lat , będąca zintegrowanym dostawcą rozwiązań informatycznych o
przedłużonej gwarancji i zarządzania i administracji F&1. Ma swoją siedzibę także w USA
(Chicago)

Wymagania

Obowiązki:
Projektowanie i rozwijanie wielowarstwowej aplikacji webowej w technologiach
.NET Framework, C#, ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC 5, jQuery
Analiza wymagań biznesowych i implementacja specyfikacji
funkcjonalnej/technicznej
Projektowanie i programowanie baz danych MS SQL Server Wymagania:
Praktyczna znajomość ASP.NET Web Forms i/lub ASP.NET MVC
Praktyczna znajomość języków programowania C#, SQL, javascript
Umiejętność projektowania i programowania baz danych (SQL Server),
optymalizacji zapytań
Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Doświadczenie 5-6 lat na podobnym stanowisku
Mile widziane wykształcenie informatyczne/techniczne