Programista C#

PGB Human Resources
  • Umowa o pracę Umowa

Agencja Personalna PGB Human Resources obecnie dla swojego Klienta – krakowskiej firmy programistycznej, która od 1997 roku tworzy dedykowane aplikacje głównie na rynek niemiecki, poszukuje kandydatów na stanowisko Programista C#.

Opis stanowiska:
- projektowanie i tworzenie aplikacji w części webowych w środowisku .NET (C#),
- tworzenie oprogramowania w całości (zebranie wymogów, programowanie, testy, instalacja u klienta)
- praca w zespołach kilkuosobowych specjalistów
- udział w bardzo ciekawych, różnorodnych projektach międzynarodowych

Klient oferuje:
- doskonałą atmosferę pracy
- dowolną formę współpracy (umowę o pracę lub inne)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
- interesujące, międzynarodowe projekty
- rozwój zawodowy
- zagraniczne wyjazdy
- możliwość nauki i doskonalenia języków obcych
- elastyczne godziny pracy

Wymagania

Wymogi:
- solidne, teoretyczne i praktyczne podstawy programowania
- ukończone studia wyższe na wydziale informatycznym (preferowane uczelnie UJ lub AGH)
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego