Programista PHP

Livebit

2 500 - 4 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku Programista PHP będzie samodzielnie prowadziła powierzone jej projekty.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość C++ (minimum 2 lata)
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego (technicznego, w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji)
  • chęć ciągłego rozwijania własnych umiejętności
  • zdolność kreatywnego myślenia i generowania innowacyjnych rozwiązań
Mile widziane:

  • znajomość technik przetwarzania obrazu, biblioteki OpenCV
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany GIT)
  • znajomość platformy Amazon Web Services
  • znajomość pracy z aplikacjami wielowątkowymi

Metodologia pracy