IT Support Specialist

SoInteractive
Język programowania
Baza danych
Inne

Rozwiązywanie problemów to dla Ciebie pestka? Uważasz, że nie ma trudnych klientów, wyzwania na pierwszej linii bierzesz na klate? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania

Twoje zadania:
  • Zapewnienie 1‐szej linii wsparcia dla klientów
  • Rozwiązywanie problemów IT
  • Dbanie o realizację potrzeb klienta
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości rozwiązywanych incydentów
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku wsparcia IT (min. 6 miesięcy)
  • Znajomość baz danych SQL
  • Znajomość PHP, CSS, XHTML, JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem (min. B2)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejetność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na jakość obsługi i stałą poprawę sprawności procesów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kompleks sportowy (siłownia, basen, sauna)
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Słodkości w każdy piątek
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O SoInteractive

Engagement Driven Lab
Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączymy know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2B, B2C i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Za pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarczamy produkty pozwalające na budowę motywacji, zmianę ludzkich zachowań czy efektywne zarządzanie czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, user experience, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji oraz obu Ameryk.