Java Developer

ITBC Recruitment

7 000 - 12 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 1999 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych
Inne

ITBC Recruitment jest firmą doradztwa personalnego świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych firm z branży finansowej w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient oferuje:

  • Udział w autorskim projekcie, w całości opartym na Javie;
  • Pracę na pełen etat, w oparciu o kontrakt lub umowę o pracę;
  • Możliwość rozwijania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji dzięki współpracy z bardzo doświadczonym zespołem deweloperów;

Wymagania

Zadania na stanowisku:

  • Udział w tworzeniu od podstaw autorskiego systemu firmy;
  • Wdrażanie oraz testowanie systemu;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej projektu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Dobra, praktyczna znajomość Javy, w tym JEE oraz JSE (co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego);
  • Dobra, praktyczna znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL;
  • Praktyczna znajomość XML, XSD oraz SOAP;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym;
  • Dyspozycyjność (gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin);
Dodatkowo docenimy: - doświadczenie w pracy w branży finansowej;