Programista Python/Javascript

IT Kontrakt

4 500 - 5 500 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Programista Python/Javascript Lokalizacja: Kraków

Branża: Media

Zadania:

- praca w zespole (scrum) zajmującym się rozwojem i utrzymaniem systemów i reklamowych i narzędzi z nimi związanymi.
- możliwość uczestnictwa w projektach wykorzystujących najnowocześniejsze technologie, i dostosowanych do dużego wolumenu ruchu.
- praca z Git, Jira i Confluence

Wymagania

Wymagania: - technologie: Python,Javascript, JQuery, Ajax, HTML/CSS, Twitter Bootstrap
- dobra znajomość przynajmniej jednej z bazy NoSQL np. Cassandra, Redis
- dobra znajomość przynajmniej jednej relacyjnej bazy danych np. MySQL lub PostgreSQL
- podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux

Atutem będzie:

- znajomość AngularJS, Grunt, Bower
- znajomość zagadnień związanych z programowaniem asynchronicznym i Framework Tornado
- znajomość zagadnień związanych z szeroko rozumianym biznesem reklamy internetowej

Oferujemy:

- stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- stabilną pracę wśród profesjonalistów
- urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- pakiet benefitów

Widełki są orientacyjne. Jest również możliwość zatrudnienia na umowę B2B.

Zainteresowanych proszę o kontakt : [email protected]