Programista PHP Drupal

1 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Firma Organic Village poszukuje pracownika na stanowisko programista PHP.

Opis stanowiska

Oferujemy pracę na stanowisku programista PHP. Podstawowym zadaniem pracownika będzie uczestniczenie w projektach programistycznych i implementacja funkcjonalności wg dostarczonej specyfikacji.

Wymagania

Zadania:

·      tworzenie i wdrażanie oprogramowania w języku PHP

·      zarządzanie treścią Drupal

·      udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności

·      realizacja zadań określonych w projekcie

·      analiza istniejącego kodu

·      rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu i optymalizacja stosowanych rozwiązań

·      szacowanie pracochłonności zleconych zadań

·      prowadzenie dokumentacji realizowanych prac

·      przestrzeganie obowiązujących wytycznych projektowych

Oczekiwania:

·      umiejętność programowania obiektowego w języku PHP

·      doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i sklepów internetowych

·      biegła znajomość systemu zarządzania treścią Drupal

·      znajomość HTML, CSS i JavaScript

·      znajomość relacyjnych baz danych

·      znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji

·      solidność i dbałość o szczegóły

·      otwartość i umiejętność pracy w zespole

·      chęć ciągłego uczenia się

Oferujemy:

·      Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

·      Interesujące i pełne wyzwań zadania programistyczne

·      Pracę w młodym zespole

·      Dużą samodzielność działania

·      Możliwa praca stała, kontrakt na czas określony lub freelance według osobistych preferencji i dostępności.

Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] z dopisaną następującą klauzulą:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 202 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami).